Menu
0

Kontaktujte nás

  E- shop podpora

  Zajímají vás bližší informace o objednávce nebo produktech, které již nejsou v aktuální nabídce a nebo potřebujete pomoci s reklamací? Neváhejte nás kontaktovat s konkrétním dotazem na tento e-mail.

  Email: info@carpdream.cz
  Phone: +420 774 066 131

  Marketing CDA

  Zajímají vás informace o našem spolku? Rádi byste se k nám připojili a využili naše dlouholeté zkušenosti s propagací, reklamou nebo prací na Facebooku či Instagramu? Neváhejte nás kontaktovat.

  Email: reklama@carpdream.cz
  Phone: +420 774 066 131

  Magazín CDA

  Baví tě objevování nových metod nebo technik? Máš fotku, kterou by si chtěl ukázat dalším lidem, inspirovat se a být inspirací pro druhé? Neváhej a pošli nám své foto i s příběhem.

  Email: redakce@carpdream.cz
  Phone: +420 774 066 131

  Náš tým

  Další členové týmu

  # # # # # # # # # # # # # #

  Kdo jsme

  CDA neboli CARPDREAM ASSOCIATION je spolek přátel milujících jeden koníček, který naši skupinu spojuje. Řeč je zde o lovu kaprů.

  Spolek jako takový vznikl v roce 2012, založil ho Rostislav Masopust a spolu se svým švagrem Jindrou Uhlíkem a kamarádem Honzou Drožem vytvořili tento projekt.

  Postupně jsme přijali do týmu další kolegy kamarády, kteří jsou nedílnou součástí naší redakce.

  Dříve jsme úzce spolupracovali na materiálech pro magazínem Kapr a Kaprománie a díky sbírání různých materiálů a zkušeností jsme se rozhodli založit vlastní stránku CARPDREAM, která bude takovým HARD DISKEM naší práce.

  Kaprařina se v dnešní moderní době bohužel mění, ale my se vracíme zpět ke kořenům, které jsou základními kameny kaprařiny. Historie, začátky, jména jako Rod Hutchinson, Tim Paisley a další, jsou jen úlomky ze skládanky, kterou v dnešní moderní době nikdo neposkládá a pravá kaprařina se tím bohužel vytrácí. CDA asociace vznikla za účelem informovat kaprařskou komunitu, jak o historii, tak i o aktuálním dění na kaprařské scéně. Naše sbírka obsahuje opravdové poklady, ze kterých můžeme čerpat a díky tomu přiblížit techniky lovu, historii a radostné fotgorafie z té úžasné doby. Cesta sehnat tyto úžasné materiály byla dlouhá, ale stálo to za to!

  CDA byla a bude vždy nezávislá! Naší partnerskou érou si prošla a prochází široká řada českých firem. Díky spolupráci s více partnery Vám dokážeme přinést formát dění ze všech koutů, a tak by to mělo v kaprařině být. Jenom díky této nezávislosti Vám můžeme nabídnout vše, co scéna nabízí a Vy si můžete vychutnat maximální úsilí, které jsme do článků, videí a tipů vynaložili.

  Chtěli bychom Vám také popřát příjemné chvíle strávené na našich stránkách, které Vám, doufáme, budou pomocnou rukou při cestě za Vaším snem.

  Sociální sítě

  Sociální média jsou nedílnou součástí dnešního života. Při výpravách za rybami bychom mnohdy chtěli odložit veškerou techniku, která nás spojuje se světem. Uvědomujeme si však, že právě díky sdílení našich výprav, zážitku a poznatků můžeme pomoci těm, kteří začínají s rybařinou, a nebo objevují nové pro ně zatím neznámé metody. Budeme rádi za vaši pozornost a také za odběr jelikož každý váš komentář i zájem nás všechny společně posouvá o krok dál.

  Facebook

  Krátké zprávy ze světa kaprařiny a aktuální dění můžete sledovat i pomocí našeho Facebookového profilu. Zanechte nám like nebo komentář a zapojte se do naší komunity.

  Instagram

  Nejaktuálnější dění, momenty, které je možné zachytit jen v okamžiku nebo denní život kapraře. U toho všeho můžete být i vy. Zanechte nám follow na instagramu a buďte s námi u toho.

  Youtube

  Od rozhovorů, přes návody na jednotlivé montáže, až po videa plná emocí a napětí. Pojďte se spolu s námi naladit na tu pravou atmosféru. Zanechte subscribe a buďte součástí toho všeho.

  Twitter

  Zapojte se do diskuzí, učte se od svých kolegů a čerpejte inspiraci jen pomocí jednoho kliknutí, které vám zaručí jedinečný proud informací. Odteď už vám neunikne žádný tweet.