Menu
0

Sufix ADVANCE

11. 10. 2022

Představujeme Vám zdokonalený ultraprémiový monofilní vlasec určený pro daleké hody – Sufix Advance

Primární předností tohoto vlasce je jemnost, která zaručí perfektní průchodnost očky vašeho prutu při extremním házení do velkých vzdáleností a zároveň také jednoduchost při tvorbě spojovacích uzlů. Má také nízkou průtažnost a díky tomu bude indikace záběru mnohem rychlejší.

Díky technologiím, které využívají exkluzivního složení Nx Nano Resin™, jsme totiž byli schopni dosáhnout mimořádné poddajnosti a jemnosti vlasce.

Dalším rozdílovým faktorem jeTechnologie G2 Precision Winding která, nejen že zvyšuje odolnost, oděruvzdornost a celkovou pevnost v uzlu, ale také zabraňuje zeslabování, kroucení a zdrsnění vlasce, ke kterému může dojít během procesu navíjení. Vlasec je totiž z výroby navinut na velkou špuli s maximální přesností a díky tomu je dlouhodobě v dokonalé kondici, protože při jeho skladování nedochází k jeho přetížení vlivem nadměrného utažení, kvůli kterému může následně dojít k únavě materiálu a ztrátě kladných vlastností.

Nic z toho se Vám u tohoto ultraprémiového monofilního vlasce nestane, protože jsou tyto vlasce testovány v těch nejdrsnějších podmínkách a zároveň podléhají atestu, který velice striktně kontroluje pevnost v uzlu udávanou výrobcem.

Shrnutí na závěr:

– Téměř nulová paměť

– Navíjen na cívky pomocí technologie G2 Precison Winding

– Nedeformuje se a snadno se převíjí na naviják

– Materiál Formule Nx Nano Resin™

– Vysoká pevnost a odolnost

– Nevídaná jemnost a flexibilita

– Snadné vázání uzlů

– Extrémně dlouhé náhozy

– Maximální eliminace kroucení vlasce

To vše je Sufix Advanced. Váš ideální pomocník pro daleké hody.