STUDENÁ ŘEKA LABE A JEJÍ POKLADY KTERÉ MĚ NENECHAJÍ SPÁT. Zima se stále víc a víc hlásí o slovo a mé volno na konci listopadu je v ohrožení kvuli předpovědi silných mrazů. Doufal jsem že jim opět předpověd nevyjde ale co čert nechtěl mrazy opravdu dorazily. Váhal jsem zda vyrazit na mé oblíbené zimní místo na řece. Nejsem přece s cukru takže po dvou hodinách jízdy již sedím na místě a ladím montáže. Výhodou tohoto místa je že zde není proud tak silný a mohu zde používat malé olova do 120g které mi dost usnadní lov z odhozu. Pruty jsou ve vodě,  ke každému z nich jsem dokobroval pul kila nového boilisu a to boilies BIOKRILL první noc nebyla až tak mrazivá jak jsem očekával ale za to kapří aktivita byla dost mizerná…

img_4797

Váhal jsem zda vyrazit na mé oblíbené zimní místo na řece.Nejsem přece s cukru takže po dvou hodinách jízdy již sedím na místě a ladím montáže.Výhodou tohoto místa je že zde není proud tak silný a mohu zde používat malé olova do 120g které mi dost usnadní lov z odhozu. Pruty jsou ve vodě,  ke každému z nich jsem dokobroval pul kila nového boilisu a to boilies BIOKRILL první noc nebyla až tak mrazivá jak jsem očekával ale za to kapří aktivita byla dost mizerná..

hacek

Zvláštní bylo že čím více se ochlazovalo tím více byli ryby aktivní..Dařilo se mi dělat několik záběrů denně ale bohužel jen od kapřího dorostu. Poslední noc lovu teploty spadli hluboko pod mrazu a to bylo to pravé ořechové ráno jsem dostal dva záběry a hned dvě lepší ryby prostě paráda..Jen škoda že už musím domů.

Marek Schejbal