Krátká podzimní vycházka týmu CARPDREAM kterou jsme si naplánovali na úplněk s kolegy Tomášem a Jirkou dopadla na výbornou. Po příjezdu na svazové jezero kde jsme nahodili, začala pohodička v podobě domácího uzeného, studené plzně a klasického CARP TALKU.

Je super, že v dnešní uspěchané době člověk umí vypnout a užít si kaprařinu takovou jaká je. Sejít se s partou přátel a neřešit zbytečné hlouposti, kdo, kde, jak pro koho chytá, prostě jen řešit ryby, ženy a taktiky pro úspěšný rybolov :-).
První den jsme byli bez kontaktu, i když voda byla pěkně živá. Druhý den jsem měl pěknou jízdu. A nakonec kapřík malých rozměrů, který udělal radost. Nikdo neví, zda to nebyla poslední ryba výpravy a tak děláme alespoň fotku z dobré akce na památku.
Další jízda, kapr okolo 10 kilo přichází Jirkovi. Pěkná ryba, kterou díky zimě vypíná u podběráku :-). Tom měl taky jízdu, ale bohužel o kapra přišel. Blíží se čas balení a do toho pomalu přilepený swinger Jirky, který seká a cítí pěkný tah. Vypadá to dobře, po podebrání vidíme rybu krásných proporcí, společná radost nás oplývá a těšíme se, jak kapra nafotíme a dáme mu svobodu a zakončíme povedenou výpravu.
Poslední větu jsme si řekli, tak ho jdeme zapít! Ne aha, vždyť vlastně musíme řídit. Tak hoši, povinně ho každý zapijeme doma a pošleme fotku.
Tak na zdraví a z výpravy si vezeme fotky kapra, který má krásných 20,40 kilogramu. Přejeme mnoho úspěchů v tomto období a pamatuj kaprařina je o přátelství, pohodě a pokoře…

Tým CARPDREAM