Jistě všichni známe chvíle, kdy se snažíme minimalizovat naše rybářské vybavení a omezit tak přebytečné kilogramy.  Bohužel ani rybářské řády nám mnohdy situaci neulehčí a zakazují nám použití brolly nebo bivaku.

Firma Wychwood tak přišla s praktickým pomocníkem, který má multifunkční využití. Tím pomocníkem je přehoz Tactical Carp Tarp.

Jedná se o nepromokavý, voděodolný přehoz, který pomáhá udržet rybáře a jeho vybavení v suchu a ochrání nás před deštěm či rosou. Využití tohoto přehozu je opravdu různorodé. Kolem dokola celého přehozu Tactical Carp Tarp najdeme celkem 18 tkaninových popruhů, které nám pomůžou k dokonalému upevnění tohoto přehozu k zemi.  Možností využití tohoto přehozu je několik. První možnost je připevnění tohoto přehozu k nožkám lehátka na jedné straně pomocí suchých zipů.

Na druhé straně v hlavové části pak upevníme do rohu bivakovou tyč, kterou napneme a vytvoříme tak malý pomyslný přístřešek. V případě, že nevlastníme bivakové tyče lze použít suchá větev, kterou najdete na zemi a improvizovaně tak vytvoříte malé přístřeší, kde ukryjete nejen sebe, ale i vaše vybavení. Další možnost je ukotvení dvou spodních rohů k zemi pomocí kolíčků a dva horní rohy napneme pomocí bivakových tyčí. Vytvoříme si tak velkou clonu a můžeme se schovat před sluníčkem. Přehoz Tactical Carp Tarp můžeme také využít také jako střechu a pomocí pružného provázku, který je samozřejmě součástí balení, jej upevnit mezi stromy a vytvořit tak potřebnou ochranu.

Díky rozměrům tohoto přehozu se pod něj vejdou i dva rybáři. Vodní sloupec 10 000 milimetrů tak zajistí perfektní ochranu před vodou.

Pokud se tedy chystáte na krátké vycházky, a nebo chcete vynechat velmi těžké části výbavy jako je bivak nebo brolly tak určitě vyzkoušejte přehoz Tactical Carp Tarp, který lehce a jednoduše sbalíte do malé tašky o velikosti většího hrnku kávy.

Redakce Carp Dream