Představujeme Vám zcela unikátní zakrmovací raketu Prologic Airbomb. Na první pohled je raketa robustní, ale zároveň působí příjemným dojmem, a to nejen díky svému aerodynamickému tvaru. Díky tomu je raketa použitelná na krmení vašich návnad i ve větších vzdálenostech.

Navíc disponuje doslova revolučním a zcela jedinečným systémem, který umožňuje této raketě otevřít se ve vzduchu, díky čemuž můžeme svoji návnadu krmit plošně. Tento systém představuje doslova revoluci v krmení vnadícími raketami. Inovativní přístup firmy Prologic nás opravdu velice příjemně překvapil a jsme moc rádi, že Vám tuto novinku můžeme představit!!

Raketa Váží pouhých 74 g a její maximální možné kapacity se pohybují na hranici 180 g.

Plnění je příjemné a nevyžaduje přílišnou opatrnost ani při použití drobných návnad. Můžeme jí plnit z obou stran a navíc se velice dobře zavírá, i když jsme měli pocit, že při plnění části rakety s kovovým táhlem funguje zavírání přece jen o trochu lépe. Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela nový princip a zásadní technologický pokrok, je zcela logické, že manipulace s gumovým lankem a kovovým kroužkem, který je nutné zavěsit na odhozový háček, vyžaduje jistotu míru praxe a zkušeností. Tento háček Vám zabezpečí to, že se Vaše návnada při náhozu nedostane na břeh, ale přesně tam kam má. V letové fázi se kovový kroužek z háčku samovolně uvolní a umožní funkci pohyblivého obratlíku, který při zpětném tahu uvolní pojistku a raketa se silou pružiny energicky otevře!!

V opačném případě v podobě standardního dopadu na vodní hladinu zůstane raketa uzavřená bez sebemenší ztráty návnady. Ano, čtete správně. Tato raketa se Vám při nárazu o vodní hladinu neotevře! Díky tomu můžete s raketou házet až za hranici vašeho krmného místa, opatrně přitáhnout do požadované vzdálenosti a prudkým pohybem jí celkem nenásilně a “tiše” otevřít.

Další variantou, jak efektivně využívat tuto novinku, je možnost přichycení vlasce, který se odvíjí z cívky navijáku, v ideální letové fázi, což umožní rozptyl vaší návnady symetricky, a to poměrně na velké ploše. Důležitý je samozřejmě správný timing. (správné načasování). Umíte si představit, jak v jediný moment zakrmíte více jak 100 g boilies naprosto přesně a rovnoměrně na požadované místo pod vodní hladinou o relativně libovolné velikosti?!

Vše máte nyní v rukách a záleží jen na vašem umu a aktuálních potřebách. Za nás jen můžeme říci: “KONEC BOLAVÝM RAMENŮM”. Tato raketa se díky své univerzálnosti osvědčí ve většině situací a jednoznačně stojí za vyzkoušení!

Za Carpdream Víťa Vávra