Lukáš Krása – Oblek je navržen na zimní rybaření a je navržen tak, aby vás udržel v teple i při nízkých teplotách

Zima se ne a ne vzdát. Myslel jsem, že ze šatníku konečně vytáhnu svůj oblíbený svetr, ale omyl!  Mají přijít zase mrazy a tak na sebe navléknu doslova nepřůstřelný oblek od Norfinu. Snad nikdy jsem nepsal nic o oblečení, protože na to jsem byl vždy lajdák a natáhnul na sebe snad cokoliv. Letošní zimu jsem se chtěl rybám věnovat o trochu více, a proto jsem pátral po něčem, v čem mohu venku sedět, nechat na sebe chumelit a pršet. Prostě oblek, který by mi prodloužil sezónu. Lotyšská společnost Norfin mi poskytla oblek, který jsem zkoušel nejen na našich lokalitách, ale i ve studeném Švícarsku, kde jsme rybařili. Nerad něco vychvaluji po první sezóně a vím, že jaro je už za dveřmi. Také, že mé doporučení není asi aktuální, ale určitě stojí za to si vyzkoušet Norfin Explorer Camo, s kterým můžete vyrazit k vodě ještě tento víkend nebo třeba příští zimu.

OBLEK NORFIN EXPLORER CAMO

Oblek je navržen na zimní rybaření a je navržen tak, aby vás udržel v teple i při nízkých teplotách.

BUNDA

Podlepené švy, speciální design podšívky která zlepšuje odvod vlhkosti, YKK zip s ochrannou podšívkou, odendávací kapuce, šňůrky nautažení pasu u bundy, šňůrky i ve spodní části, vnitřní a vnější kapsy, kapsa na mobil, reflexní záplaty.


KALHOTY

Fleecová podšívka, obousměrný YKK zip s ochrannou podšívkou, kapsa na hrudi, d vnější a jedna vnitřní kapsa, zesílená kolena a oblast hýždí, knoflíky na nohavicích.

Materiál: NORTEX PRODYŠNÉ
Vodní sloupec: 8 000 mm
Prodyšnost: 6 000 g / m2 / 24 hod
Izolace: HOLLOFIL