Crocs Inc. je firma vyrábějící obuv založená Georgem B. Boedeckerem Jr., firma vyrábí a distribuuje plastové dřeváky zakoupené od kanadské firmy. Původně byly vyvinuty jako lázeňská obuv, první model, Crocs Beach, byl uveden v listopadu 2002 na lodní výstavě ve Fort Lauderdale, prodalo se všech 200 vyrobených kusů…

Jistě sami dobře víte, že pohodlí nejen u vody je základ. Rybáři často vyrážejí na výpravy za kapry v pevné obuvi. Jenže dlouhodobý pobyt v této obuvi se časem stane spíše na obtíž. Noha si potřebuje také někdy odpočinout a trošku se provětrat. 

Při výpravách, kdy bydlíte v bivaku a chcete si občas lehnout do spacáku, je nazouvání a vyzouvání těžké uzavřené obuvi mnohdy jen na obtíž.

Není nad to vyběhnout k záběru a jen tak hupsnout do pohodlných, ale zároveň kvalitních, lehkých Crocsů, které se staly v posledních letech velkým boomem po celém světě. Přinášíme vám Crocs boty, které se mohou pyšnit kombinací lehkosti a pohodlí. Tyto boty jsou nabízeny ve více variacích. Různé barevné proveden, zimní i letní verze. Masážní lůžko boty a podpora klenby chodidla jsou dalšími pozitivními faktory. Jejich lehkost a snadnost nazouvání vás velmi mile překvapí. Boty jsou vyráběny patentovanou technologií, která zajistí perfektní komfort u vody. Součástí každé boty je také zadní pásek, který slouží k fixaci nohy v botě a předchází proklouznutí.

Tyto boty vás určitě nikdy nenechají na holičkách a po jejich vyzkoušení nebudete investice jistě litovat.

Doufáme, že s těmito botami vykročíte tím správným spěrem.