Komfort se vším všudy

Avid přišel na trh s druhou řadou jejich oblíbeného Screen Housu, nově s označením RT (Road Trip). Pobyt v tomto přístřešku je ještě pohodlnější než dříve.

5937-1

Když jste na delší výpravě, třeba na týden nebo dva, tak prostě potřebujete mít pro sebe komfortní zázemí. Ať už je horko, nebo celý týden prší, tak je potřeba mít přístřešek, kde budete chráněni a budete v suchu. Tyto atributy skvěle splňuje Screen House RT. Rybáři jej hojně využívají pro vaření, společné sezení. Je to pro ně něco jako obývák nebo společenská místnost, kde se mohou na dlouhých výpravách sdružovat, klábosit a společně sledovat dění na jezeře. Když prší, tak zavřete všechny strany a okna a naopak když je horko, tak vše otevřete, aby šel dovnitř čerstvý vzduch.

5937-2

Několik zásadních otázek

Opravdu potřebuji tak velký přístřešek?

Screen House RT je určen opravdu pro rybáře, kteří tráví svou delší výpravu pouze na jednom místě. Pokud jste aktivnější rybář a budete často měnit své místo lovu, tak pro vás tento přístřešek určitě nebude to pravé. Pokud ale pojedete s přáteli na jedno místo a máte rádi nějaký ten komfort, tak si tento přístřešek zamilujete a budete v něm trávit většinu času na břehu.

5937-3

5937-4

Jak se liší Screen House RT od podobných přístřešků od jiných výrobců?

Jednoduše, je to funkcemi nejvíc nabitý „párty stan“ na trhu. Je vybaven moskytiérou přes tři celé strany, které lze rozepnout a vyrolovat nahoru. Máte tak několik možností jak si individuálně přístřešek rozepnout a otevřít. Vzadu je navíc okno 100 x 100cm. V balení jsou zahrnuty tyče pro podepření verandy. Součástí jsou i kolíky pro ukotvení a podlážka. Screen House je opatřen provázky na vyšponování a ty mají přímo na přístřešku své vlastní kapsy, pro jejich uschování.

5937

Mohu mít tedy dvě strany úplně otevřené?

Ano můžete, dokonce i tři. Když je velké teplo, tak je to ideální řešení. Rozepnete panel na straně, vyrolujete nahoru a přichytíte. Díky tomu bude dovnitř proudit čerstvý vzduch a vy si budete moci užívat příjemného stínu. Když si navíc postavíte verandu, tak získáte ještě větší  krytý prostor.

ncsgnex1636144726226724799

Jaká je tedy přesná velikost?

Rozměry jsou úchvatných 2,7 x 3,3 m a na výšku v něm nebudete mít problém pohodlně stát, uprostřed dosahuje výšky 205 cm. Udávaná hmotnost je 15,6 kg. Transportní velikost je 75 x 30 x 30 cm.

Shrnutí

  • Snadno se postaví.
  • Ochranná síť proti komárům.
  • Dva zipy po celé délce na třech stranách.
  • 100 cm x 100 cm okno v zadní části.
  • Dodává se s podlážkou a kolíky.
  • Dodává se s tyčemi pro vchod.
  • Kotvící provázky se dají schovat v jednotlivých kapsách
  • Kotvící provázky jsou z reflexního materiálu, takže při posvícení čelovkou jsou snadno vidět..

Za Team Avid Carp CZ&SK zpracoval Dalibor Koutný

Zdroj fotografií: http://www.carpology.net

 

avid