„Jídlo nastavuje vaši náladu.“

Dost už bylo nošení vařičů a ledniček, které jsou jen zbytečnou zátěží při cestách za rybami, ale také do přírody. Jednoduše mě to přestalo bavit. Nejednou jsem se musel prát s vedrem, kdy ani lednička neudržela mé potraviny v chladu a došlo k jejich pokazení. V tomto krátkém povídání se podíváme na Adventure menu, což je pokrm, který si připravíte bez jakéhokoli použití otevřeného ohně.Nepotřebujete ani přebytečné nádobí, které zabírá stejně jen mnoho místa. K tomuto jídlu nám bude stačit jen talíř nebo miska a příbor. Adventure mesu se skládá z hlavního pytlíku, kte uvnitř najdeme další menší sáčky. Pytlík s jídlem obsahuje 400gramů pokrmu, což je plně dostačující pro dobrý oběd. Dále zde najdeme také kapsle, které zajistí ve spojení s vodou chemickou reakci, která vyvolá teplo až 100 stupňů Celsia. Adventure menu je výjimečné tím, že vlastně zabere jen minimální množství prostoru. Můžete si jej vzít nejen na rybářské výpravy, ale hodí se skvěle také na turistiku a výlety do přírody. Ve skutečnosti se jedná o velmi důmyslně propracovaný proces, který zvládnou i malé děti. K příprav Adventure menu potřebujeme vlastně jen trochu obyčejné vody. Půjdeme si krok po kroku ukázat, jak tento celý proces vlastně vypadá. Věřím, že i vy budete mile překvapeni.

 

Nejprve vytáhneme všechny části z velkého pytlíku.

Dále roztrhneme nejmenší pytlík, kde je umístěna kapsle.

Kapsli vložíma do velkého pytlíku na jeho dno.

Pytlík od kapsle nevyhazujeme, jelikož je na druhé straně odměrka, pomocí které zjistíme přesné množství vody, které nalijeme do velkého pytlíku.

Před tím ještě vložíme pytlík s jídlem do velkého pytlíku na kapsli.

Dále do pytlíku nalijeme 150ml vody.

Pytlík dokonale zazipujeme a nyní čekáme 12 minut.

Při samotném otevírání dáváme pozor, abychom se nepopálili o páru, která vzniká při chemické reakci.

Pokrm nadále vytáhneme a po roztrnutí pytlíku dáme na talíř nebo do misky.

Tak jednoduché a přitom nesmírně praktické co říkáte? Ano i já jsem byl velmi mile překvapen nejen samotným procesem, ale také pokrmem, který je velmi chutný. Bál jsem se, aby uvnitř nebyla kaše z nejistým původem. Nicméně po otevření jsem viděl jasně znatelné kusy masa, omáčku a rýži. Přesně tak jak jsem si to představoval. Po dojezení celé porce jsem byl opravdu nasycen a spokojen.

Vřele tento produkt doporučuji nejen rybářům, ale také turistům, kteří se nechtějí zatěžovat hledáním motorestu či restaurací. Jidlo v batohu zabere minimum místa.

Přejeme dobrou chuť

Tým Carp Dream