Atraktivní návnady a nástrahy!
Pylová sezóna? Čas pro RECORD CORN!
Record Corn poslední dny bezpochyby válcuje revíry a zaznamenává neskutečné množství úspěchů. Během posledních pár dní se ozývají rybáři ze všech koutů zemí a RECORD CORN si připisuje jeden zářez za druhým včetně místních a osobních rekordů. Mnoho ostatních firem se poslední rok snažilo zkopírovat náš klenot a zařadili do svého sortimentu kukuřičné příchutě. Nenechte se ale napálit, originál je pouze jeden – LK Baits Record CORN v nejvyšší řadě Lukáš Krása!

Tip 1 –

Kukuřice je bezpochyby nejpoužívanější návnadou po celém světě a neexistuje snad ryba, která by se s touto pochutinou nesetkala a nepovažovala ji za přirozenou potravu. Dlouhá léta jsme pracovali na technologii a způsobu, jak vyzískat ty nejlepší látky z kukuřice a použít je s úspěchem do boilies. Vlastní technologií získáváme z mladé mléčné kukuřice to nejlepší a vše umocňujeme nektary a výtažky z lučního kvítí. Spojitost lučních bylin, květového medu, kukuřice a především včelího pylu dělá z tohoto druhu boilies jednu z nejatraktivnějších a nutričně nejbohatších přírodních nástrah na sladké bázi. Boilies je dle našich požadavků přírodně stabilizováno za pomoci odborníků přes výrobu medu, speciálně Ing. Danielem Prokešem (Český výzkumný ústav). Produkty RECORD CORN mohou reakcí přírodních látek měnit odstín barvy a rozhodně to není na škodu. Boilies je vhodné k celoročnímu použití a na všechny typy vod. Svou úlohu nejlépe plní na lokalitách, kde se vydatně krmí kukuřicí. Víte, že: 1 kg  Record Corn obsahuje 80 gramů smíšeného včelího pylu, který se nutričně vyrovná půl kilogramu hovězího masa a nebo 7 vejcím?

Tip 2 –

Během testování se na náš medovo-kukuřičný boilies nachytalo neuvěřitelné množství velkých kaprů včetně nejtěžšího kapra světa? Kapr vážil 47,8 kg!