Nahrávám

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sociální média jsou nedílnou součástí dnešního života. Při výpravách za rybami bychom mnohdy chtěli odložit veškerou techniku, která nás spojuje se světem. Uvědomujeme si však, že právě díky sdílení našich výprav, zážitku a poznatků můžeme pomoci těm, kteří začínají s rybařinou, a nebo objevují nové pro ně zatím neznámé metody. Budeme rádi za vaši pozornost a také za odběr jelikož každý váš komentář i zájem nás všechny společně posouvá o krok dál.

Facebook

Krátké zprávy ze světa kaprařiny a aktuální dění můžete sledovat i pomocí našeho Facebookového profilu. Zanechte nám like nebo komentář a zapojte se do naší komunity.

Instagram

Nejaktuálnější dění, momenty, které je možné zachytit jen v okamžiku nebo denní život kapraře. U toho všeho můžete být i vy. Zanechte nám follow na instagramu a buďte s námi u toho.

Youtube

Od rozhovorů, přes návody na jednotlivé montáže, až po videa plná emocí a napětí. Pojďte se spolu s námi naladit na tu pravou atmosféru. Zanechte subscribe a buďte součástí toho všeho.

Twitter

Zapojte se do diskuzí, učte se od svých kolegů a čerpejte inspiraci jen pomocí jednoho kliknutí, které vám zaručí jedinečný proud informací. Odteď už vám neunikne žádný tweet.

^