Deeper Pro 2+

Velký posun vpřed tím správným směrem, to je to co máme všichni rádi. A ještě větší máme radost z toho, když se to podaří. Důkazem je například mnohem jasnější a ostřejší obraz v mobilní aplikaci. Zesílený signál GPS, prodloužená maximální výdrž baterie až na 9 hodin s možností skenování dna do hloubky až 100 metrů. Navíc si můžete vybrat ze 3 frekvencí echolokačního paprsku dle Vaší potřeby. To máme jen krátký souhrn na úvod. Pojďme se na to vše podívat trochu více zblízka.
Unikátní nahazovací echolot s všestranným použitím, to je prostře a jednoduše Deeper Pro 2+. Echolot, který můžete použít během celého roku a pro všechny tipy rybolovných technik. Ať už se zaměřujete na lov sumců, kaprů, candátů nebo dokonce dáváte přednost lovu mořských ryb, tento malý kulatý zázrak Vám dopomůže ke splnění Vaších snů o trofejním úlovku. Obrovskou výhodou jsou jeho rozměry, díky kterým se vejde snad do každé kapsy. Na to jak je echolot malý, tak disponuje doslova arsenalem funkcí a nejrůznějších možností nastavení. Všechny tyto funkce můžete ovládat prostřednictvím aplikace Fish Deeper, díky které budete mít maximální přehled nejen nad tím co se děje pod vodou, ale navíc Vám aplikace umožní zaznamenat a uložit mnohem více údajů, jako jsou například mapy a veškeré Vaše pořízené záznamy. Třešničkou na dortu je fakt, že k těmto nashromážděným údajům budete mít přístup z jakéhokoliv zařízení a to třeba pro případ, kdy Vám na rybách dojde baterka a potřebujete využít jiný mobilní telefon, například Vašeho parťáka.
Je až zarážející jak tento echolot v kombinaci s mobilním telefonem dokáže rychle, přesně a hlavně detailně rozpoznat vše co se skrývá pod vodní hladinou a to vše v reálném čase. Echolot má v sobě také zabudované GPS a generuje svůj vlastní Wifi signál, díky kterému se bez problémů připojíte i na vzdálenost do 100 metrů. Zároveň umožňuje přepnutí mezi frekvencemi a tím se změní šířka skenování dna. Proto můžete u širokého paprsku skenovat velkou část podvodní krajiny  a pokud se Vám nějaké konkrétní místo zalíbí, můžete si frekvenci přepnout na užší kužel a tím sledovat s přesností na desítky centimetrů nerovnosti a zajímavé místa opravdu hodně detailně a v neposlední řadě hlavně přesně!
Kdo z Vás rybaří již delší čas, tak se bezpochyby shodne na tom, že přesnosti je alfou a omegou úspěchu. Díky Deeper Pro 2 + budete o krok vpřed a možná i díky tomu, dosáhnete svého vysněného úlovku. Závěrem bych ještě rád vyzdvihl obrovskou všestrannost a možnosti použití. Tento echolot můžete díky svým rozměrům připevnit k zavážecí lodičce, k motorovému člunu a nebo ho také navázat přímo na prut a hodit s ním do vzdálenosti až 100 metrů. Tato univerzálnost je opravdu fantastická a my už se nemůžeme dočkat až Vám tento echolot představíme v praxi v našem plánovaném video reportu.

Za Carpdream Tom Žabčík