Nahrávám

O NÁS

CDA neboli CARPDREAM ASSOCIATION je spolek přátel milujících jeden koníček, který naši skupinu spojuje. Řeč je zde o lovu kaprů. Kaprařina se v dnešní moderní době bohužel mění, ale my se vracíme zpět ke kořenům, které jsou základními kameny kaprařiny. Historie, začátky, jména jako Rod Hutchinson, Tim Paisley a další, jsou jen úlomky ze skládanky, kterou v dnešní moderní době nikdo neposkládá a pravá kaprařina se tím bohužel vytrácí. CDA asociace vznikla za účelem informovat kaprařskou komunitu, jak o historii, tak i o aktuálním dění na kaprařské scéně.

Techniky lovu, představení historie a spojení s různými spolupracovníky nám umožňuje přiblížit kvalitu, kterou si také česká scéna zaslouží.

Spolek jako takový vznikl v roce 2012. Dříve jsme úzce spolupracovali s magazínem Kapr a díky sbírání ruzných materiálů jsme se rozhodli založit vlastní stránku CARPDREAM, která bude takovým HARD DISKEM naší práce!

CDA byla a bude vždy nezávislá! Naši partnerskou érou si prošla široká řada českých firem, mezi kterými si každý z nás přijde na své. Díky spolupráci s více partnery Vám dokážeme přinést formát dění ze všech koutů a vy si můžete vychutnat maximální úsilí, které jsme do článků, videí a tipů vynaložili.

Chtěli bychom Vám také popřát příjemné chvíle strávené na našich stránkách, které Vám, doufáme, budou pomocnou rukou při cestě vlakem zvaným kaprařina.

^