V zimě všude převládá ticho a klid, proto je rybařina v tomto období tak krásná. Když ledy konečně povolily, rozhodla jsem se konečně vyrazit alespoň na chvíli k vodě.

Vzala jsem tedy jen ty nejnutnější věci, teple se oblékla a vyrazila. Počasí mi moc nepřálo, hodně foukal vítr, teplota se pohybovala okolo -5 stupňů, ale i tak to byl super pocit, že jsem konečně zase u vody.

Moc jsem se těšila, až budu moci vyzkoušet nové věci. Už doma jsem se snažila vymyslet taktiku jak docílit záběru, když se teplota vody pohybovala přibližně okolo 4  stupňů.

Vzala jsem si sebou jemné krmení IQ Method Feeder Milky a Cherry, které jsem ještě promíchala s rozdrceným boilies Duo x-tra, aby to získalo na větší atraktivitě, díky barevnosti.

Pod háčkem jsem to doplnila o malou popkou Milky, která na jednom prutu byla jen tak samostatně. Na druhém prutu byla navíc obalená v pastě Duo x-tra paste wild strawberry.

Přibližně každou hodinu jsem se snažila pruty přehazovat, abych zanechávala ve vodě stále atraktivní stopu a zvýšila svoji šanci na záběr.

 

Po nějaké chvíli jsem slyšela nám všem známé pípnutí a přišel jeden takový opatrnější záběr.

 

Povedlo se, já mohla fešáka pustit zpět do jeho světa a odjet spokojeně domů.