Jedinečný stojan na podběrák Wychwood Net Station se stal novinkou na trhu. Použití tohoto stojanu je velmi jednoduché, ale zároveň praktické. Wychwood Net station se skládá z jednoduché a lehké konstrukce, kterou jednoduše zapíchnete do země popřípadě do vody kousek od břehu. Jistě všichni zažíváte chvíle, kdy potřebujete rybu udržet chvíli ve vodě, ať už se jedná o chvilkové zotavení ryby nebo pouze o okamžik, kdy jdete svůj prut odložit do stojanu a nastavit fotoaparát. 

Díky jednoduchému systému podběrák upevníte do stojanu a zafixujete pomocí jednoduchého popruhu tak, aby ryba nemohla s podběrákem odplout. Pokud je hloubka přímo u břehu příliš malá můžete jednoduše podběrákovou tyč posunout směrem dopředu a celou síť i s rybou tak přesunout do větší hloubky. 

Stojan Wychwood net station lze použít kdekoliv a kdykoliv. Na našich revírech je mnohdy sakování ryb zakázáno, ale díky stojanu můžete rybu udržet ve vodě po dobu nezbytně nutnou. Ryba bude takto celou dobu v bezpečí a nebude hrozit jakékoli poškození jejího těla.

V situacích, kdy lovíte v těžkém terénu a prostor kolem vašeho lovného místa je stísněný, stojan Wychwood net station vám bude skvělým pomocníkem. Upevníte jej do vody nebo hned vedle vašich prutů. Tímto si ušetříte kousek prostoru a zároveň budete mít svůj podběrák po ruce perfektně připraven k rychlé manipulaci.

Jediným negativem, který jsme při použití tohoto stojanu zaznamenali, je váha a samozřejmě vyplnění prostoru v našich rybářských zavazadlech. Pokud chcete kaprovi dopřát komfort a zároveň bezpečí v době, kdy si chystáte fotoaparát, a nebo váhu, stojan Wychwood net station bude vašim velkým pomocníkem…

Redakce Carp Dream