Nahrávám

O NÁS

CDA neboli CARPDREAM ASSOCIATION je spolek přátel milující jeden koníček, který naši skupinu spojuje a to je lov kaprů. Kaprařina se v dnešní moderní době bohužel mění, ale my zůstáváme u starých kořenů. Historie, začátky, jména jako Rod Hutchinson, Tim Paisley a další, jsou jen úlomky ze skládanky, kterou v dnešní moderní době nikdo neposkládá a pravá kaprařina se tím bohužel vytrácí. CDA asociace vznikla za účelem informovat kaprařskou komunitu jak o historii, tak i o aktuálním dění na kaprařské scéně.

Techniky lovu, představení historie a spojení s různými spolupracovníky nám umožňuje přichystat kvalitu, kterou si také česká scéna zaslouží.

Spolek jako takový vznikl v roce 2012. Dříve jsme úzce spolupracovali s magazínem Kapr a díky sbírání ruzných materiálů jsme se rozhodli založit vlastní stránku CARPDREAM, která bude takovým HARD DISKEM naší práce!

CDA byla a bude vždy nezávislá! Naši partnerskou érou si prošla pěkná řádka českých firem a každý z nás si mohl vybrat, jaká společnost bude TOP. Díky spolupráci s vícero partnery Vám dokážeme přinést formát dění ze všech koutů a vy si můžete vychutnat maximální úsilí, které jsme do článků, videí a tipů vynaložili.

Přejeme příjemné shlédnutí naší stránky a někdy u vody!

Tým CARPDREAM

^